Beko Uzman Servisi

Uzman Servis Desteği İle Beko’nuz Yıllarca Sizinle

İster mutfakta kullanmış olduğunuz Bulaşık Makinesi, Fırın gibi Beko ürünleri, ister banyonuzda yer verdiğiniz çamaşır makinesi ya da kurutma makinesi, ya da salonunuzun iklimlendirilmesinde faydalandığınız Beko klima ailesinden bir ürün, servis ve bakım hizmeti talep ettiğiniz hangi ürün olursa olsun en hızlı şekilde verdiğiniz adrese gelerek sorunun çözümünü gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında evinizin ortamında yapılamayacak tamir hizmetleri için cihazınız uzman Beko servisi desteği ile alınarak hassas bir şekilde merkezimize getirilir ve burada konusunda uzman teknik personelin müdahalesi ile tekrar size en iyi ve verimli şekilde hizmet etmeye devam eder. Bakım ve tamirin yanı sıra, ankastre mutfak grubunun montajının yapılarak kullanıma alınması konusunda da bize güvenebilirsiniz. Beko Ankastre ailesinin tüm modellerini hızlı ve en yüksek verimi alacak şekilde kurulumunu yaparak size teslim ediyoruz. Beko servisi olarak bu işlem için talep edeceğimiz ücret ise son derece makul bir ücret olacaktır.

Servis Ve Bakım Hizmeti Asla Şakaya Gelmez

Beyaz eşya olarak tanımlanan tüm Beko grubuna ait modellerin hemen her birinin farklı bir özelliği ile kullanmaya başlamanızın ardından, yıllar içerisinde gerek biriken tortular gerekse deforme olan parçalar nedeniyle servis hizmeti alarak çıkan arızaların yok edilmesi ve yine yıllarca aynı kalitede hizmet vermesi için bazı müdahalelerin yapılması gerekir. Bu müdahalelerin tümünün uzman kişiler tarafından yapılması ve gerek servis hizmetinde gerekse adresinize teslim noktasında son derece hassas bir şekilde davranılması son derece önemlidir. Ufak bir ihmal ile göz ardı edilen tek bir sıkılmayan ya da takılmayan vida nedeniyle yüzlerde lira verdiğiniz makineniz bir anda kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi istenmeyen durumların tamamen ortadan kalkması için hizmet alacağınız Beko servisi konusunda seçici olmanız, seçiminizde son kararı vermeden önce firmanın referanslarına bakmanız yerinde bir karar olacaktır.

Tamire Göndereceğiniz Beko’nuzda Orijinal Parça Kullanıldığına Emin Olun

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın tanıdığı bir marka olan Beko, gerek ürün kalitesi, gerekse güçlü servis ağı ile bir dünya markasıdır. Böyle bir markaya ait bir ürünün servise alınmasının ardından, ihtiyaç olması halinde yedek parça kullanılması gündeme gelebilir. Bu konuda, Uzakdoğu’dan gelen yan sanayii ürünlerinin kullanılmasıyla makinenizin değerini kaybetmesine engel olmak istiyorsanız, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile Beko servisi arayışınızda çözüm odaklı hizmetimizle biz de varız diyoruz. Sektörde faaliyete başladığımız günden bu güne kadar daima saygılı ve öz verili bir çalışma temposu içerisinde, kendimize yenileyerek bu noktaya ulaştık. Bu noktadan da yukarıya yine sizin desteklerinizle ulaşacağız.

Beko Servisi

Beko Servisi İstanbul

0850 520 0 418